Aktivní set reproduktorů Fenton / Skytec SPA800, 20cm, 600W, USB, SD, MP3

  • Aktivní set reproduktorů Fenton / Skytec SPA800, 20cm, 600W, USB, SD, MP3
Cena
3 299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Aktivní set reproduktorů Fenton / Skytec SPA800 je cenově výhodným PA řešením pro ozvučení malých a středně velkých soukromých či firemních akcí. Konektory tohoto PA setu umožňují skutečně široké spektrum možností napájení. USB a SD vstupy zabezpečí přímé přehrávání MP3 souborů z USB klíčů, SD karet a jiných paměťových médií. Jakékoliv ozvučovací nebo HiFi zařízení - jako mix, počítač či CD přehrávač - připojíte bez problémů přes zadní cinch linkový vstup. Díky samostatně nastavitelné mikrofonové části a dvěma mikrofonovým vstupům můžete ozvučovat pěvecké a přednáškově orientované produkce. 800 W celkový výkon PA reproduktorů můžete nastavovat podle Vašich potřeb pomocí integrovaného citlivého 5-pásmového ekvalizéru Skytec.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Skytec výrobní označení 8715693248777 10004656 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Aktivní set reproduktorů Fenton / Skytec SPA800, 20cm, 600W, USB, SD, MP3, toto zboží je zařazeno v sekci Aktivní reproduktory a reproboxy, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 50 přidaných recenzí.Recenze Aktivní set reproduktorů Fenton / Skytec SPA800, 20cm, 600W, USB, SD, MP3

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Aktivní reproduktory a reproboxy Skytec
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Reproduktory. nejlevnější Aktivní reproduktory a reproboxy.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Aktivní reproduktory a reproboxy Skytec, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Aktivní reproduktory a reproboxy - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Aktivní reproduktory a reproboxy:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte