Auna C8-Sub-2x12-42, dvojitý subwoofer do auta, 2400 W

  • Auna C8-Sub-2x12-42, dvojitý subwoofer do auta, 2400 W
Cena
5 399 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.04.2021
Doprava na tento produkt
od 399 Kč
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Subwoofer nejnovějšígenerace jevybaven osvědčenými zvukovými komponenty firmy Auna poskládanými do černé, počítačem optimalizované konstrukce. Výsledkem jevynikající výkon2400 W a subwoofer, který nepolevuje ze své kvality ani při max. výkonu.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Auna výrobní označení 4260130925277 10000012 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Auna C8-Sub-2x12-42, dvojitý subwoofer do auta, 2400 W, toto zboží je zařazeno v sekci Subwoofer boxy, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 98 přidaných recenzí.Recenze Auna C8-Sub-2x12-42, dvojitý subwoofer do auta, 2400 W

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Subwoofer boxy Auna
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější Auto HiFi. nejlevnější Subwoofery do auta. nejlevnější Subwoofer boxy.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Subwoofer boxy Auna, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie Subwoofer boxy:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte