Auna CM003 kondenzátorový mikrofon XLR, pavouk

  • Auna CM003 kondenzátorový mikrofon XLR, pavouk
Cena
2 399 Kč
Dostupnost
(Skladem) 02.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Auna CM003 je vysocevýkonný kondenzátorový mikrofon s kardioidní směrovou charakteristikou, vynikajícímvýkonem a kvalitními komponenty. Mezi zvláštní znaky patří široký frekvenční rozsah, široký dynamický rozsah anízký vlastní šum. To má za následek čistý zvukový signál, který má pozitivnívliv na kvalitu záznamu. Důležitým základem je 32 mm membrána, která produkujeslyšitelně teplý, obsažný zvuk s nízkou hlučností. Tento zvuk může býtvolitelně upraven s přepínatelným low cut a pad tlačítkem. Součástí dodávky je kromě jiného pavouk, se který lze mikrofon umístit velastické nylonové síti, aby se zabraňovalo nežádoucím vibracím a chvění. Kromětoho je přístroj dodáván s ochranou proti větru pro snížení atmosférického šumujako šum větru a sykavek. Samozřejmě je k dispozici i 5/8" redukční závitna 3/8" závit pro upevnění na stativ. V ideálním případě najde tento mikrofon své využití ve studiu, na koncertech, vrozhlasovém vysílání a live použití. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Auna výrobní označení 4260359381502 10011707 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Auna CM003 kondenzátorový mikrofon XLR, pavouk, toto zboží je zařazeno v sekci Kondenzátorové mikrofony, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 112 přidaných recenzí.Recenze Auna CM003 kondenzátorový mikrofon XLR, pavouk

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Kondenzátorové mikrofony Auna
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Mikrofony. nejlevnější Kondenzátorové mikrofony.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Kondenzátorové mikrofony Auna, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Kondenzátorové mikrofony - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Kondenzátorové mikrofony:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte