Auna LUA-LDT04-C011, stolní držák na monitor,< 9 kg,< 58 cm

  • Auna LUA-LDT04-C011, stolní držák na monitor,< 9 kg,< 58 cm
Cena
1 899 Kč
Dostupnost
(Skladem) 08.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Stolní držák umožňuje flexibilní polohování LCD a LED televizorů, displejů nebo počítačových monitorů na desce stolu nebo jiných plochách, jako jsou například parapety. Šroubovací svorkou se držák připevní na povrch s tloušťkou od 1 do 7 cm a zahrnuje přitom i masivní kancelářské stoly nebo pracovní desky. Pogumované podložky chrání povrchy (nábytku) před možným mechanickým poškozením při upevňování držáku. Předností držáku Auna je zejména jeho mimořádná flexibilita. Čtyři možnosti otočení, možnost 360 ° otočení, možnost nastavení výšky a rozsah sklonu o 130 ° efektivně přizpůsobí nastavení zařízení pro všechny pracovní podmínky, situace a světelné poměry. Zejména na rušných pracovištích pomáhá navíc otočné rameno stolního držáku při úspoře prostoru a přizpůsobení pracovní plochy více formám využívání (např.: řemeslná činnost / sledování aktivity na monitoru). Otočné rameno stolního držáku je kompatibilní s dvěma nejčastějšími VESA roztečemi děr (75x75 mm, 100x100 mm), takže lze zavěsit různá zařízení a získání nového monitoru nebo televizoru se obejde bez dodatečných nákladů na koupi držáku. I maximální zatížení 9 kg je na základě současných hmotností zařízení dostatečně vysoké, aby nebyla při rekonstrukci technických zařízení nutná žádná zbytečná omezení. TV stolní držák je dodáván samozřejmě s kompletním, kvalitním montážním materiálem a obrazovým montážním návodem.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Auna výrobní označení 4260275622123 10005968 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Auna LUA-LDT04-C011, stolní držák na monitor,< 9 kg,< 58 cm, toto zboží je zařazeno v sekci Stolní držáky pro LCD Monitor, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 66 přidaných recenzí.Recenze Auna LUA-LDT04-C011, stolní držák na monitor,< 9 kg,< 58 cm

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Stolní držáky pro LCD Monitor Auna
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější Projekční technika. nejlevnější TV držáky a nábytek. nejlevnější Stolní držáky pro LCD Monitor.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Stolní držáky pro LCD Monitor Auna, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Stolní držáky pro LCD Monitor - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Stolní držáky pro LCD Monitor:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte