Auna RCD-70, retro rádio, FM, USB, CD, baterie, bílé

  • Auna RCD-70, retro rádio, FM, USB, CD, baterie, bílé
Cena
1 799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Retro rádio Auna  RCP-70 nabízí moderní rozsah funkcí v krásném vintage designu. Na hudební ozvučení je k dispozici osvědčený analogový tuner a také vpředu umístěný CD přehrávač. Ten přehrává normální audio CD a také datové a MP3 CD. Přemostění s moderní dobou zajišťuje  kompaktní rádio  prostřednictvím USB vstupu na přehrávání MP3 z USB klíčů a MP3 přehrávačů přes integrované stereo širokopásmové reproduktory. Zařízení  Auna  RCD-70 je vhodné na klasický síťový provoz nebo napájení pomocí baterií, díky čemuž poskytuje hudbu i v parku, v zahradě nebo na cestách. Pokud by hudba mohla okolí rušit, k dispozici je sluchátkový výstup. Díky kompaktní konstrukci a praktickému držadlu se zařízení jednoduše přenáší. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Auna výrobní označení 4260322377792 10009118 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Auna RCD-70, retro rádio, FM, USB, CD, baterie, bílé, toto zboží je zařazeno v sekci Rádio s CD přehrávačem, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 64 přidaných recenzí.Recenze Auna RCD-70, retro rádio, FM, USB, CD, baterie, bílé

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Rádio s CD přehrávačem Auna
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější Rádia. nejlevnější Rádio s CD přehrávačem.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Rádio s CD přehrávačem Auna, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Rádio s CD přehrávačem - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Rádio s CD přehrávačem:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte