Auna TT-190 stereo, gramofon, MP3 nahrávání,CD,SD,USB,kazeta

  • Auna TT-190 stereo, gramofon, MP3 nahrávání,CD,SD,USB,kazeta
Cena
3 799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Auna TT-190 je multifunkční stereo systém, který je prostředníkem mezi starýmia novými médii. Na rozdíl od většiny novodobých kompaktních zařízení obsahuje kompaktní systémkazetový magnetofon a gramofon. Jedinečnost zařízení: Přes USB a SD port na předním panelu můžete přehrávat nejen MP3 soubory, aletaké konvertovat do formátu MP3 drahocenné kazety a desky bez použití počítačea uložit je na USB a SD paměťová média. Ideální pro zachování starých nahrávekpro budoucnost. Kvalitní řemenový pohon gramofonu zajišťuje dobrou kvalituzáznamu. Zařízení Auna TT-190 má také rádio přijímač a MP3 CD přehrávač, ze kteréhomohou být pořizovány záznamy ve formátu MP3. Linkový výstup vytváří spojení s externím Hi-Fi zesilovačem pro případ potřebyzdokonalení zvuku.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Auna výrobní označení 4260322371639 10007329 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Auna TT-190 stereo, gramofon, MP3 nahrávání,CD,SD,USB,kazeta, toto zboží je zařazeno v sekci Gramofony, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 61 přidaných recenzí.Recenze Auna TT-190 stereo, gramofon, MP3 nahrávání,CD,SD,USB,kazeta

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Gramofony Auna
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější HiFi komponenty. nejlevnější Gramofony.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Gramofony Auna, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Gramofony - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Gramofony:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte