AVENT Hrneček pro první doušky Premium 200ml

  • AVENT Hrneček pro první doušky Premium 200ml
Cena
188 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 45 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

Kouzelné hrnečky společnosti Philips AVENT mají patentovaný ventil, který se snadno otevře, když dítě pije, a „magicky“ se uzavře, když pít přestane. Hrnečky pro první doušky mají odolnou sešikmenou hubičku proti častému okusování, vhodnou pro rostoucí zoubky. Snadný přechod od lahve k hrnečku. Tento hrneček s hubičkou Philips AVENT bez obsahu BPA je úžasně odolný proti rozlití, ať se používá doma nebo venku – a přesto se z něj snadno pije. Hubička s ventilem je vhodná i pro lahve na krmení, takže se ani tam nemusíte obávat rozlití. Měkká držadla pro snadné uchopení. Měkká hubička s patentovaným těsnicím ventilem. Patentovaný ventil hubičky hrnečku Philips AVENT kontroluje tok a zaručuje, že nedojde k rozlití, a to i tehdy, je-li hrneček otočen nebo ponechán na boku. Ideální přechod pro dobu prořezávání zoubků. Možnost výměny: Zaměnitelné s lahvemi Avent Classic a Natural (kromě skleněných). Snadné čištění - Pro zachování hygieny lze celý hrneček sterilizovat. Pro pohodlí lze všechny součásti mýt v myčce. Tento hrneček je vyroben z materiálů bez obsahu BPA. Pokud preferujete konkrétní barvu, prosím, uveďte Vaši volbu do poznámky. Pokusíme se Vám vyhovět.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce výrobní označení 8710103645757 24411 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s AVENT Hrneček pro první doušky Premium 200ml, toto zboží je zařazeno v sekci dětské zboží, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 96 přidaných recenzí.Recenze AVENT Hrneček pro první doušky Premium 200ml

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v dětské zboží
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější dětské zboží.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
dětské zboží - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie dětské zboží:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte