AVENT ULTRASOFT šidítko 6-18 měsíců bez BPA chlapec 2ks

  • AVENT ULTRASOFT šidítko 6-18 měsíců bez BPA chlapec 2ks
Cena
163 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 45 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

Pohodlný pružný kotouč, ultra měkké a flexibilní, ortodontické a bez obsahu BPA. Zaoblený kotouč minimalizuje tlak a zajišťuje pohodlnou péči jemnou ke tváři vašeho miminka. Pokožka musí dýchat, především dětská. Kotouč má šest vzduchových otvorů pro lepší proudění vzduchu a snižuje tak množství podráždění pokožky. Silikonový sosák s povrchovou úpravou tohoto šidítka vaše děti konejší a uklidňuje. Se sterilizačním přenosným pouzdrem můžete sterilizovat šidítko v mikrovlnné troubě a na cestách ho hygienicky ukládat. Snadný postup spolehlivé sterilizace během 3 minut: Vložte důkladně opláchnuté šidítko do pouzdra, přidejte 25 ml vody a na tři minuty vložte do mikrovlnné trouby na 750–1000 W. Pět minut nechte vychladnout, vylijte vodu a je to.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Avent, Suffolk, Velká Británie výrobní označení 8710103803652 24441 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s AVENT ULTRASOFT šidítko 6-18 měsíců bez BPA chlapec 2ks, toto zboží je zařazeno v sekci Dudlíky a savičky, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 105 přidaných recenzí.Recenze AVENT ULTRASOFT šidítko 6-18 měsíců bez BPA chlapec 2ks

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Dudlíky a savičky Avent, Suffolk, Velká Británie
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Kojenecké potřeby. nejlevnější Dudlíky a savičky.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Dudlíky a savičky - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Dudlíky a savičky:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte