Beamz DMX-024PRO, 24 kanálový DMX kontrolér, pult pro řízení osvětlení

  • Beamz DMX-024PRO, 24 kanálový DMX kontrolér, pult pro řízení osvětlení
Cena
6 299 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Beamz DMX-024PRO je profesionální světelný pult k programování komplexních světelných choreografií pro různorodé akce a pódiové show. Pult pro řízení osvětlení má předprogramované přednastavení a barvy, které lze zapnout jednoduše stisknutím tlačítka. Vedle rozsáhlých možností voleb programů, disponuje možností řízení hudbou nebo automaticky, DMX kontrolérem. Přes MIDI rozhraní spolupracuje světelný pult s jinými MIDI zařízeními a synchronizuje efekty do taktu MIDI nástrojů. Díky mono cinch vstupu může být signál veden přímo do zařízení, což umožňuje regulaci rychlosti. Obsluha je precizní a rychlá díky dobře uspořádanému panelu se stavovými LED diodami. Zapuštěný LCD displej usnadňuje programování scén a volbu programů. Zařízení Beamz DMX-024PRO se hodí pro montáž do 48 cm (19") racku a je velmi vhodné i pro akce s různým místem konání nebo pro mobilních DJ. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Beamz výrobní označení 8715693025361 10022857 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Beamz DMX-024PRO, 24 kanálový DMX kontrolér, pult pro řízení osvětlení, toto zboží je zařazeno v sekci Řídicí pulty DMX, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 69 přidaných recenzí.Recenze Beamz DMX-024PRO, 24 kanálový DMX kontrolér, pult pro řízení osvětlení

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Řídicí pulty DMX Beamz
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Světelná technika. nejlevnější Ovládače DMX. nejlevnější Řídicí pulty DMX.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Řídicí pulty DMX Beamz, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie Řídicí pulty DMX:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte