Beamz Large Strobe LED stroboskop, světelný efekt, bílý

  • Beamz Large Strobe LED stroboskop, světelný efekt, bílý
Cena
1 199 Kč
Dostupnost
(Skladem) 02.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Beamz LargeStrobe je LED diodový stroboskop, který se tanečního parketuzmocní 100 bílými 8 mm LED diodami. Svou hru světla rozproudí díky regulovatelnémuřízení hudbou. Významné výhody oproti jiným disko světelným efektům, které pracují skonvenčními zdrojisvětla: Nepatrná tvorba tepla, nízká spotřeba energie a nadprůměrná životnost LED diod, které jsou obzvláštěurčeny pro častý a trvalý provoz. NedostatkypředchozíchLED reflektorů - a sice malé osvětlení - dávno stroboskop Beamz Large Strobe překonal. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Beamz výrobní označení 8715693256697 10005916 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Beamz Large Strobe LED stroboskop, světelný efekt, bílý, toto zboží je zařazeno v sekci LED efekty ovládané hudbou, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 55 přidaných recenzí.Recenze Beamz Large Strobe LED stroboskop, světelný efekt, bílý

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v LED efekty ovládané hudbou Beamz
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Světelná technika. nejlevnější Inteligentní svetla. nejlevnější LED efekty ovládané hudbou.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží LED efekty ovládané hudbou Beamz, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
LED efekty ovládané hudbou - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie LED efekty ovládané hudbou:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte