Beamz Light Package 1, osvětlovací set, 3 chasis

  • Beamz Light Package 1, osvětlovací set, 3 chasis
Cena
2 699 Kč
Dostupnost
(Skladem) 05.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Vytvořit skvělou světelnou show je jednoduché, pokud máte správnou techniku. Osvětlovací set Beamz Light Package 1 obsahuje vše, co potřebujete, abyste svůj bar či klub proměnili na skutečné párty prostory. Součástí zařízení je moonflower efekt se 60 výkonnými LED diodami a RGBW barveným spektrem, který na tanečním parketu ukáže všechny své přednosti. Toto zařízení doplňuje kompaktní polokulovitý efekt se 6 RGBW LED diodami a konstrukcí, která zajistí, že jeho syté paprsky dopadnou opravdu všude. Oba efekty jsou vybaveny automatickým módem a integrovaným mikrofonem pro ovládání podle rytmu hudby. Jejich citlivost na nastavitelná, což umožňuje jejich přizpůsobení při používání v kombinaci se stroboskopem nebo jiným moonflower efektem. Třetím komponentem setu je výkonný LED stroboskop s nastavitelnou rychlostí a více než 50 bílými LED diodami, které vytvářejí jasné záblesky. Velkou výhodou LED technologie je dlouhá životnost, nízká spotřeba energie a minimální přehřívání. Všechna zařízení mají pohyblivé držáky, které umožňují jejich připevnění ke stěně nebo stropu, tak aby bylo dosaženo optimálního výsledku. Set je přizpůsoben tak, aby i laikům a méně zasvěceným uživatelům umožnil vytvářet působivé efekty a stylové show. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Beamz výrobní označení 8715693267259 10022854 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Beamz Light Package 1, osvětlovací set, 3 chasis, toto zboží je zařazeno v sekci Sestavy světelných efektů, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 50 přidaných recenzí.Recenze Beamz Light Package 1, osvětlovací set, 3 chasis

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Sestavy světelných efektů Beamz
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Světelná technika. nejlevnější Sestavy světelných efektů.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Sestavy světelných efektů Beamz, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Sestavy světelných efektů - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Sestavy světelných efektů:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte