Big Soft de luxe papírové kapesníčky v krabičce 2-vrstvé 100 ks

  • Big Soft de luxe papírové kapesníčky v krabičce 2-vrstvé 100 ks
Cena
24 Kč
Dostupnost
(Skladem) 16.07.2020
Doprava na tento produkt
od 29 Kč
Do e-shopu » lekarna.cz

Popis produktu

Dvouvrstvé papírové kapesníčky k všestrannému použití z velmi jemné celulózy. Big Soft de luxe papírové kapesníčky v krabičce 2-vrstvé 100 ks od výrobce BIG-SOFT v kategorii Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví | Hygiena | Papírové kapesníky dohledatelný pod kódem 7163 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce BIG-SOFT výrobní označení 8594042230409 7163 podle kterého jej snadno na e-shopu lekarna.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Big Soft de luxe papírové kapesníčky v krabičce 2-vrstvé 100 ks, toto zboží je zařazeno v sekci Papírové kapesníky, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 60 přidaných recenzí.Recenze Big Soft de luxe papírové kapesníčky v krabičce 2-vrstvé 100 ks

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Papírové kapesníky BIG-SOFT
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Léčiva a doplňky stravy. nejlevnější Kvalitní kosmetika. nejlevnější Kosmetika a zdraví. nejlevnější Zdraví. nejlevnější Hygiena. nejlevnější Papírové kapesníky.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Papírové kapesníky - Zobrazit více
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte