Black&Decker GK1000 pila Aligator 550W

  • Black&Decker GK1000 pila Aligator 550W
Cena
3 533 Kč
Dostupnost
23.02.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Black&Decker GK1000 pila Aligator 550W pracuje jako ruční ořezávač, ale s výkonem řetězové pily zcela zakrytý řetěz jednoduché použití na celé zahradě jednoduché mazání výkonný motor rukojeti se zdvojenými spínači unikátní konstrukce velký řezný výkon nové revoluční nářadí s výkonem řetězové pily, které se velmi snadno používá a které je mnohem bezpečnější patentované čelisti chrání uživatele před pohybujícím se řetězem toto novátorské nářadí může řezat malé větve až do průměru 100 mm   Technické parametry: výkon: 550 W délka lišty: 10 cm druhá rukojeť: styl zkracovací pily rozteč: 1/4 přední řetězové kolo pouzdro lišty automatické mazání: Easy oil příchytka napájecího kabelu hmotnost: 3 kg měřený akustický výkon: 98 dB(A) měřený akustický tlak dB: 87 A měřené vibrace ruka/paže m/s2: 2.6 m/s2 ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Black & Decker výrobní označení 5035048142790 64834 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Black&Decker GK1000 pila Aligator 550W, toto zboží je zařazeno v sekci Elektrické, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 106 přidaných recenzí.Recenze Black&Decker GK1000 pila Aligator 550W

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Elektrické Black & Decker
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Elektrické nářadí. nejlevnější Pily elektrické. nejlevnější Pily řetězové. nejlevnější Elektrické.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie Elektrické:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte