Bombičky sifonové 8g 10ks - pouze náplň

  • Bombičky sifonové 8g 10ks - pouze náplň
Cena
27 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Bombičky sifonové 8g 10ks Pod pojmem sifonové bombičky rozumíme ocelové bombičky s náplní 8 g potravinářského CO2 - oxidu uhličitého v kapalném stavu. Bombičky jsou opakovaně plnitelné, jejich distribuce proto probíhá výměnným způsobem - zákazník za své prázdné bombičky-obaly dostává bombičky plné a platí pouze plyn. Výhodou opakovaného plnění je výrazně nižší cena v porovnání s bombičkami jednorázovými, neboť při dnešních cenách surovin tvoří cena za tělo bombičky výraznou část ceny celkové. Poznávacím znamením bombičky pro výrobu sifonu je mosazná - "zlatá" matka na hrdle. Sifonové bombičky se primárně používají na výrobu perlivé sodové vody v sifonové láhvi. Tvar těla bombičky je již několik desetiletí neměnný a díky tomu lze použít bombičky jak v nových sifonových lahvích, které máme k dispozici pro prodej, tak i v lahvích starých, vyráběných v ČR i v zahraničí. Výhodou sifonu vyrobeného v sifonové lahvi je vždy čerstvá perlivá sodovka, která je podle potřeby připravená z čerstvé vody. Nehrozí tak jako u vody balené, že v plastových lahvích "leží" i třeba několik měsíců na slunci a tím dává škodlivým mikroorganizmům prostor pro své množení. Nejlepší kvality sodovky se dosáhne přípravou předem, kdy se nechá láhev několik minut odstát v lednici. Dojde k dokonalému prosycení vody oxidem uhličitým a sodovka získá ten správný říz. Zakoupení samotné náplně lze uplatnit jen při osobním odběru na prodejně za předpokladu přinesení vlastní prázdné bombičky.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce SIFOS výrobní označení 64302 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Bombičky sifonové 8g 10ks - pouze náplň, toto zboží je zařazeno v sekci Výrobníky sody, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 59 přidaných recenzí.Recenze Bombičky sifonové 8g 10ks - pouze náplň

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Výrobníky sody SIFOS
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Pro kutily. nejlevnější Bílé zboží. nejlevnější Malé spotřebiče. nejlevnější Kuchyňské spotřebiče. nejlevnější Výrobníky sody.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Výrobníky sody - Zobrazit více
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte