Bombičky šlehačkové N2O 8g 10ks - tělo+náplň

  • Bombičky šlehačkové N2O 8g 10ks - tělo+náplň
Cena
105 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Bombičky šlehačkové N2O 8g 10ks Šlehačkové bombičky vypadají na první pohled stejně jako bombičky sifonové, liší se pouze matkou, která je v tomto případě "stříbrná". Bombička je naplněna kapalným potravinářským oxidem dusným - N2O, tzv. rajským plynem. Tento plyn se používá jako šlehací a hnací médium pro výrobu šlehačky ve šlehačkových lahvích. Surovinou je tekutá smetana ke šlehání, která je k dostání v každém obchodě s potravinami. Hustotou, chutí a vzhledem může takto vyrobené šlehačce konkurovat snad pouze šlehačka ručně našlehaná, jejíž příprava je však neskonale složitější. Zdaleka jí nemůžeme srovnávat se sprejovými "šlehačkami". Kdo jednou vyzkoušel rozdíl, těžko by se ke sprejové šlehačce vracel. Vlastní příprava umožňuje, na rozdíl od sprejů, připravit si šlehačku podle chuti - neslazenou, slazenou, vídeňskou (přidáním pravého kakaa), ovocnou (přidáním a důkladným rozmícháním instantního prášku) apod. Fantazii se meze nekladou. Stejně jako u sifonu i u šlehačky platí, že její kvalitě prospěje odstátí v lednici. Navíc v lahvi vyrobená šlehačka je uzavřená v ochranné atmosféře oxidu dusného a není třeba ji okamžitě spotřebovat. V lednici vydrží několik dní, aniž by došlo k jakékoliv újmě na kvalitě či chuti. Zakoupení samotné náplně lze uplatnit jen při osobním odběru na prodejně za předpokladu přinesení vlastní prázdné bombičky. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce SIFOS výrobní označení 64305 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Bombičky šlehačkové N2O 8g 10ks - tělo+náplň, toto zboží je zařazeno v sekci Výrobníky sody, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 84 přidaných recenzí.Recenze Bombičky šlehačkové N2O 8g 10ks - tělo+náplň

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Výrobníky sody SIFOS
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Pro kutily. nejlevnější Bílé zboží. nejlevnější Malé spotřebiče. nejlevnější Kuchyňské spotřebiče. nejlevnější Výrobníky sody.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Výrobníky sody - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Výrobníky sody:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte