Capital Sports Armlug Ab Slings, max. 120 kg, černá, tréninkové ramenní opěrky, karabinové háky

  • Capital Sports Armlug Ab Slings, max. 120 kg, černá, tréninkové ramenní opěrky, karabinové háky
Cena
799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Capital Sports Armlug jsou flexibilní švihové ramenní opěrky pro efektivní procvičování břicha s různými obměnami – např. švihy nohou při zavěšení či shyby (sklapovačky). 19 cm široké opěrky mají měkké polstrování pro vysoké pohodlí během používání. Materiál přátelský k pokožce se mimo jiné vyznačuje i mimořádně odolnými vlastnostmi. Masivní, kovové karabinové háky umožňují rychlou a jednoduchou instalaci např. na hrazdu. Bezpečnostní uzávěr garantuje max. zatížitelnost 120 kg. Na efektivní trénink stačí jen ramenní opěrky zavěsit např. na hrazdu a nasadit si je přes paže. Opěrky se mimořádně hodí na cvičení s vlastní vahou. Po cvičení je lze snadno složit a pohodlně přenášet v tašce či batohu. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Capital Sports výrobní označení 4260414897900 10028762 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Capital Sports Armlug Ab Slings, max. 120 kg, černá, tréninkové ramenní opěrky, karabinové háky, toto zboží je zařazeno v sekci Posilovací doplňky, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 80 přidaných recenzí.Recenze Capital Sports Armlug Ab Slings, max. 120 kg, černá, tréninkové ramenní opěrky, karabinové háky

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Posilovací doplňky Capital Sports
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Fitness a sport. nejlevnější Posilovací pomůcky. nejlevnější Posilovací doplňky.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Posilovací doplňky Capital Sports, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Posilovací doplňky - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Posilovací doplňky:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte