Chocolissimo - Lízátko z čokolády - veselý duch 30 g

  • Chocolissimo - Lízátko z čokolády - veselý duch 30 g
Cena
67 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Chocolissimo.cz

Popis produktu

Čokoládové lízátko v podobě sympatického ducha s dýní. To je ideální sladký dárek pro malé i větší labužníky. Lízátko je vyrobené z mléčné čokolády s barevnými strašidelnými přísadami. <p>Trick or treat!</p>... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Chocolissimo výrobní označení 3215-PLXXXX podle kterého jej snadno na e-shopu Chocolissimo.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Chocolissimo - Lízátko z čokolády - veselý duch 30 g, toto zboží je zařazeno v sekci Čokolády, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 103 přidaných recenzí.Recenze Chocolissimo - Lízátko z čokolády - veselý duch 30 g

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Čokolády Chocolissimo
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Čokoládové speciality. nejlevnější Ruční čokolády. nejlevnější Jídlo a nápoje. nejlevnější Potraviny. nejlevnější Trvanlivé potraviny. nejlevnější Čokolády, sušenky, cukrovinky. nejlevnější Čokolády.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Chocolissimo.cz

Cocolissimo.cz je rájem pro milovníky čokolády, kteří mají také rádi netradiční a originální čokoládové dárky. Není nic lepšího než koupit jako dárek například personifikovaný čokoládový dáreček. Zobrazte se si nabídku zboží Čokolády Chocolissimo, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Chocolissimo.cz za výhodnou cenu.


Chocolissimo.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Čokolády - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Čokolády:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte