DeWALT D26204K kombi fréza

  • DeWALT D26204K kombi fréza
Cena
9 756 Kč
Dostupnost
16.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

DeWALT D26204K kombi fréza Precizní a výkonná kombinovaná frézka 2v1 DeWALT D26204K v odolném kufříku. Sada 2v1: horní a ohraňovací fréza. precizní nastavení hloubky řezu s přesností 0,1 mm zajišťuje přesné výsledky frézování unikátní systém odsávání přes sloupek podstatně zlepšuje výhled, pohled na řezný nástroj nepřekrývá žádná hadice nebo třetí sloupek z bezpečnostních důvodů a pro usnadnění obsluhy je hlavní spínač umístěn v rukojeti a je vybaven zajišťovací a odjišťovací funkcí elektronická regulace otáček zaručuje dosažení perfektní povrchové úpravy při práci se všemi druhy dřeva, s hliníkem i plasty, a to tak, že elektronická regulace udržuje zvolené otáčky při jakémkoliv zatížení plynulý rozběh eliminuje jakékoliv malé počáteční pohyby, které mohou vychýlit řezný nástroj precizní vedení ve dvou sloupcích s vodicími pouzdry z fosforového bronzu - větší šířka sloupku poskytuje frézce vynikající stabilitu a největší přesnost u frézek této třídy gumový povrch rukojetí poskytuje komfortní úchop a jejich nízká poloha pomáhá lépe ovládat frézku třístupňová předvolba hloubkového dorazu umožňuje vytvoření různých hloubek pouze během jedné pracovní operace, aniž by došlo ke ztrátě času, způsobené nastavováním mechanismus zajištění vřetena umožňuje snadnou a rychlou výměnu řezného nástroje pomocí jednoduchého klíče   Součástí dodávky je: paralelní vodítko s jemným nastavením adaptér pro připojení odsávání upínací pouzdro 8 mm klíč 10/17 mm vodicí pouzdro 24 mm středící kolík odolný kufřík   Technické parametry: příkon: 900 W výkon: 620 W otáčky naprázdno: 16000-27000 ot./min zdvih: 55 mm rozměr kleštiny: 6-8 mm max. průměr nástroje: 36 mm hmotnost: 2.9 kg délka: 110 mm výška: 270 mm vibrace ruka/paže: 6.8 m/s2 akustický tlak: 77 dB(A) akustický výkon: 88 dB(A) Dokumenty ke stažení: Návod k použití kombi frézy D26204K DeWALT   ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce DeWALT výrobní označení 64778 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s DeWALT D26204K kombi fréza, toto zboží je zařazeno v sekci Frézy vrchní, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 107 přidaných recenzí.Recenze DeWALT D26204K kombi fréza

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Frézy vrchní DeWALT
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Elektrické nářadí. nejlevnější Obrábění dřeva. nejlevnější Frézy vrchní.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Frézy vrchní - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Frézy vrchní:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte