DURAMAXX IR-Booster, infračervený blesk

  • DURAMAXX IR-Booster, infračervený blesk
Cena
989 Kč
Dostupnost
(Skladem) 08.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Zařízení Duramaxx IR Booster je doplňkový zdroj infračerveného světla, které ideálně spolupracuje s loveckým fotoaparátem Duramaxx „Grizzly" . Zařízení je praktickou pomocí pro dosažení přiměřeného IR osvětlení na obzvlášť tmavých místech. V případě, že světlo stále nestačí, lze zapojit do série několik bleskových zařízení a automaticky je aktivovat pomocí spouštěcího signálního řetězce. 360° kulový kloub umožňuje perfektní centrování pro záběr obrázku. Prostřednictvím dodávaného upevňovacího řemene je tloušťka kmene téměř nepodstatná, infračervený blesk Duramaxx je kompatibilní s nejběžnějšími tloušťkami kmenů - max. rozsah 1,5 m - v jehličnatých a smíšených lesích. Robustní plastová konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům v černém provedení umožňuje blesku Duramaxx IR-Booster zaniknout ve tmě. Dostupné barvy: černá , maskovaná (produkt 10021389) ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce DURAMAXX výrobní označení 4260365796529 10022304 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s DURAMAXX IR-Booster, infračervený blesk, toto zboží je zařazeno v sekci Fotopasti, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 82 přidaných recenzí.Recenze DURAMAXX IR-Booster, infračervený blesk

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Fotopasti DURAMAXX
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Outdoor a volný čas. nejlevnější Foto, video. nejlevnější Fotopasti.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Fotopasti DURAMAXX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Fotopasti - Zobrazit více
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte