DURAMAXX Lakeside, kolečka pro jezírkový vysavač Powerplus, 4 kusy, náhradní příslušenství

  • DURAMAXX Lakeside, kolečka pro jezírkový vysavač Powerplus, 4 kusy, náhradní příslušenství
Cena
299 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Nahraďte zničená nebo opotřebená přízemní kolečka jezírkového vysavače Powerplus touto sadou 4 nových koleček. Právě tím dosáhnete delší životnost zařízení. Prosím, mějte na vědomí, že na montáž nových koleček je třeba použít šrouby z původních koleček. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce DURAMAXX výrobní označení 4260395862980 10027406 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s DURAMAXX Lakeside, kolečka pro jezírkový vysavač Powerplus, 4 kusy, náhradní příslušenství, toto zboží je zařazeno v sekci Jezírkové vysavače, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 74 přidaných recenzí.Recenze DURAMAXX Lakeside, kolečka pro jezírkový vysavač Powerplus, 4 kusy, náhradní příslušenství

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Jezírkové vysavače DURAMAXX
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Zahrada. nejlevnější Jezírková technika. nejlevnější Jezírkové vysavače.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Jezírkové vysavače DURAMAXX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Jezírkové vysavače - Zobrazit více
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte