Evolution EVO-system GT600 motor Mitshubishi

  • Evolution EVO-system GT600 motor Mitshubishi
Cena
14 399 Kč
Dostupnost
24.02.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Motor se spojkou Mitshubishi GT600 Evolution EVO-system Jeden motor. Různé použití. Nekonečně mnoho funkcí. Revoluční zařízení EVO-system Evolution Evo-System je revoluční zařízení poháněné benzínovým motorem, které lze použít jako tři různé přístroje: generátor vysokotlaký čistič čerpadlo na vodu K jedné motorové jednotce lze připojit hned několik kompatibilních výstupů. Jedná se tedy o univerzální a flexibiní řešení, které Vám ušetří značnou sumu peněz. Základem přístroje je spolehlivá motorová jednotka Evolution EVO200, která disponuje masivním a odolným ocelovým rámem, velkými koly pro snadnou mobilitu přístroje, sklopnou rukojetí pro snadné skladování, sklopným rámem pro uchycení výstupů a senzorem pro kontrolu hladiny oleje. Výkon 6,5 hp bohatě postačuje pro provoz celé škály přípojných Evo-System výstupů. Připojení výstupu je velmi jednoduché: 1. Najděte 3 výčnělky na výstupním zařízení. 2. Nasměrujte je na 3 otvory na motoru spojky. 3. Zatlačte obě části pevně do sebe, dokud neuslyšíte cvaknutí, potom jste připraveni k práci. Technické parametry: značka: Evolution typ motoru: 4válec objem motoru: 200 cc max. výkon motoru: 6.5 hp max. otáčky: 3150/min nádrž: 3.1 l váha: 29.1 kg kola: 8” gumové pneu brzdy: manuální chodidlem rám: 1” ocelový hlučnost: 98 db(A) rozměr složený: 805 x 600 x 690 mm motorová jednotka / 305 x 340 x 260 mm výstupní zařízení ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Evolution výrobní označení 64081 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Evolution EVO-system GT600 motor Mitshubishi, toto zboží je zařazeno v sekci EVO-System Evolution, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 109 přidaných recenzí.Recenze Evolution EVO-system GT600 motor Mitshubishi

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v EVO-System Evolution Evolution
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Elektrické nářadí. nejlevnější EVO-System Evolution.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie EVO-System Evolution:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte