Extol Industrial 8795600 aku nůžky na živý plot 40V 2.5Ah

  • Extol Industrial 8795600 aku nůžky na živý plot 40V 2.5Ah
Cena
4 290 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Extol Industrial 8795600 aku nůžky na živý plot 40V 2.5Ah dobré vyvážení aku nůžek zajišťuje méně namáhavé držení při obsluze ostrá, laserem vyřezávaná stříhací čepel si snadno poradí s živým plotem, je chráněná hliníkovou lištou bezpečnostní pojistka zastaví stroj při vyklouznutí z rukou a silný kryt chrání před odletujícímu odřezky otočná rukojeť Vám pomůže dostat se do obtížně přístupných míst, je pogumovaná brání vysmeknutí, tlumí vibrace a zpříjemňuje držení při práci vysokokapacitní baterie obsahuje značkové články Samsung, umožňuje dlouhodobou práci a velký výkon, je pogumovaná pro zvýšení odolnosti proti poškození Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý ukazatel stavu nabití baterie umožňuje uživateli si rozvrhnout délku práce a dát si včas nabít další baterii, díky Li-ion akumulátoru je možné nůžky kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala kapacita baterie   Technické parametry: baterie: 40 V Li-ion kapacita baterie: 2500 mAh počet kmitů: 2500/ min délka lišty na živé ploty: 540 mm rozteč zubů lišty: 18 mm nabíjení baterie cca: 4 hod výdrž - bez zatížení cca: 74 min výdrž - v zatížení s přestávkami: 96-170 min hmotnost: 3,7 kg   Dokumenty ke stažení: Návod k použití aku nůžek na živý plot Extol Industrial 8795600 Technický nákres aku nůžek na živý plot Extol Industrial 8795600  ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Extol Industrial výrobní označení 8595126977357 109872 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Extol Industrial 8795600 aku nůžky na živý plot 40V 2.5Ah, toto zboží je zařazeno v sekci Aku zahradní technika, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 93 přidaných recenzí.Recenze Extol Industrial 8795600 aku nůžky na živý plot 40V 2.5Ah

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Aku zahradní technika Extol Industrial
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Elektrické nářadí. nejlevnější Akumulátorové nářadí. nejlevnější Aku zahradní technika.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci kutil.cz

Rádi kutíte? Kutil.cz je vhodným internetovým obchodem pro všechny správné kutily. Na eshopu objevíte ruční nářadí, hobby potřeby, potřeby ze železářství, potřeby pro dílnu či zahradu. Zobrazte se si nabídku zboží Aku zahradní technika Extol Industrial, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Kutil za výhodnou cenu.


Kutil
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Aku zahradní technika - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Aku zahradní technika:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte