FrontStage PS-PSEB-135", rol. plátno 240 x 240 cm, s úhl. 343 cm

  • FrontStage PS-PSEB-135", rol. plátno 240 x 240 cm, s úhl. 343 cm
Cena
1 899 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.03.2021
Doprava na tento produkt
od 399 Kč
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Rolovatelnéplátno Electronic-Star je ideálním řešením pro domácí kino, různé prezentace,přednášky a pod. Můžete ho zavěsit na strop nebo upevnit na stěnu. Hodí se do různých místnostía prostorů. Plátno je postupně nastavitelné, abyste si ho mohli přizpůsobitVašim potřebám. Srolování je velmi jednoduché. Smyčka na spodní straně umožňujepoužití různých háčků. Třívrstvé plátno z vinylového vlákna je odolné vůči mačkání a vlnění. Gain faktor 1 umožňuje používat plátno doma pro domácí kino, v barech, přirůzných prezentacích ve firmách apod. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce FrontStage výrobní označení 4260130920852 10002852 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s FrontStage PS-PSEB-135", rol. plátno 240 x 240 cm, s úhl. 343 cm, toto zboží je zařazeno v sekci Roletová plátna, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 74 přidaných recenzí.Recenze FrontStage PS-PSEB-135", rol. plátno 240 x 240 cm, s úhl. 343 cm

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Roletová plátna FrontStage
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější Projekční technika. nejlevnější Promítací plátna. nejlevnější Roletová plátna.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Roletová plátna FrontStage, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Roletová plátna - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Roletová plátna:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte