FrontStage PSAB-96", motorizované projekční plátno 172x172cm

  • FrontStage PSAB-96", motorizované projekční plátno 172x172cm
Cena
2 699 Kč
Dostupnost
(Skladem) 05.03.2021
Doprava na tento produkt
od 399 Kč
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Plátno – ideální pro promítání v HDTV kvalitě Matné bílé plátno je potaženo prvotřídními vinylovými vlákny a díky extrémně nízkému gain faktoru (1.0!) se skvěle hodí pro domácí použití a filmovou zábavu mezi vlastními čtyřmi stěnami. Na rozdíl od plátna z tradičních materiálů je potah plátna optimalizován na to, aby obraz zůstal brilantní a jasný i v ostrém úhlu pohledu a aby se nerozmazával nebo netmavnul. To eliminuje problémy s páteří a tlačení se na gauči – přátelé a rodina mohou mít svá obvyklá místa a užít si obraz bez kompromisů. Další výhodou plátna: poměr 1:1, díky kterému lze zobrazit bez ztrát i každý jiný formát obrazu – a sice 4:3 nebo 16:9 – jednoduchým aretováním optické části. Zavěšení a motorizovaná provoz – snadná instalace a obsluha. Robustní a odolný držák lze jednoduše umístit na každou stěnu a strop. Pohodlné a jednoduché pro každého skutečného fanouška domácího kina. Technické detaily Tipy a triky při koupi plátna Které plátno je nejlepší pro Vaše potřeby? 2 faktory jsou rozhodující – gain faktor a typ tkaniny Ideální gain faktor (koeficient zesílení) Gain faktor měří chování odrazu plátna. Čím silnější je gain faktor, tím silněji se odráží od Beamer dopadající světlo a obraz je dále viditelný. Vysoký gain faktor však má podstatnou nevýhodu, že obraz je z boční perspektivy vždy tmavší. Tato nevýhoda je v oblasti domácího kina rozhodující. Proto pro optimální filmový zážitek v oblasti domácího kina (vzdálenost cca 3 až 8 metrů) platí: Čím menší je gain faktor, tím lépe. Obraz je dokonale vidět i z této vzdálenosti a bočně situování diváci se mohou těšit z vynikajícího diváckého zážitku. Gain faktor od 1,0 je ideální – již při hodnotě 1,5 musíte počítat se ztrátami. Plátna s vysokým gain faktorem jsou však obzvláště vhodná pro prezentace ve velkých konferenčních místnostech. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce FrontStage výrobní označení 4260130920968 10000228 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s FrontStage PSAB-96", motorizované projekční plátno 172x172cm, toto zboží je zařazeno v sekci Elektrická plátna, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 73 přidaných recenzí.Recenze FrontStage PSAB-96", motorizované projekční plátno 172x172cm

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Elektrická plátna FrontStage
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější Projekční technika. nejlevnější Promítací plátna. nejlevnější Elektrická plátna.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Elektrická plátna FrontStage, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie Elektrická plátna:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte