FrontStage PSBC-86", rol. promítací plátno, HDTV, 172 x 130 cm, 4:3

  • FrontStage PSBC-86", rol. promítací plátno, HDTV, 172 x 130 cm, 4:3
Cena
1 599 Kč
Dostupnost
(Skladem) 08.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Promítacíplátno je optimální pro promítání v HDTV kvalitě. Matné bílé plátno má povrch z prvotřídního vinylového vlákna. Díky nízkému gainfaktoru (1,0!) se perfektně hodí pro použití u Vás doma. Vychutnejte sioblíbené filmy v pohodlí Vašeho obývacího pokoje. Kvalitní materiál plátna, v porovnání s plátny z běžných materiálů, zajistívynikající a ostrý obraz i při různých pozorovacích úhlech. Konec přizpůsobování se obrazovce, uvidíte na Váš oblíbený film, ať sedítekdekoli. Zavěšení - jednoduchá instalace a obsluha Robustní, odolnou konstrukci jednoduše připevníte na stěnu nebo strop: Snadno zavěsíte, roztáhnete a postupně upevníte. Po použití opět prostě jensrolujete nebo úplně sundáte a odložíte. Ideální pro malé a středně velkémístnosti. Tipypři koupi promítacího plátna Které promítací plátno splňuje nejlépe Vaše požadavky? Rozhodující jsou 2 věci-g ain faktor a typ plátna Ideální gain faktor Gain faktor měří reflexní vlastnosti plátna. Čím vyšší je gain faktor, tím vícese odráží světlo z projektoru a tím je obraz viditelnější. Velkou nevýhodou vysokého gain faktoru je, že obraz je z bočního úhlu pohledutmavý. Tato nevýhoda je při domácích kinech rozhodující. Pro optimální zážitek (při vzdálenosti cca. 3 až 8 metrů od plátna) tedy platí: Čím nižší gain faktor, tím lépe. Při této vzdálenosti je obraz velmi dobře viditelný i z bočních stran. Gain faktor 1,0 je ideální - už při hodnotě 1,5 je třeba dělat kompromisy. Plátna s vysokým gain faktorem se hodí na prezentace ve velkých konferenčníchmístnostech. Typ plátna Při výběru vhodného plátna je velmi důležité brát v úvahu vlnění plátna. MůžeVám to totiž pokazit celý zážitek ze sledování. Naše těžké promítací plátno (493 g/m2) je optimální pro domácí kina. Vyznačujese právě vynikajícími obrazovými vlastnostmi bez jakéhokoliv zvlnění. Další věcí, kterou je třeba brát v úvahu při koupi promítacího plátna jemožnost jeho čištění. Ne všechny promítací plátna se dají totiž očistit. Naše plátno je vyrobeno z materiálu s jednoduchou údržbou, snadno ho očistítepomocí vlhkého hadříku.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce FrontStage výrobní označení 4260130925727 10001881 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s FrontStage PSBC-86", rol. promítací plátno, HDTV, 172 x 130 cm, 4:3, toto zboží je zařazeno v sekci Roletová plátna, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 78 přidaných recenzí.Recenze FrontStage PSBC-86", rol. promítací plátno, HDTV, 172 x 130 cm, 4:3

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Roletová plátna FrontStage
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější Projekční technika. nejlevnější Promítací plátna. nejlevnější Roletová plátna.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Roletová plátna FrontStage, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Roletová plátna - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Roletová plátna:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte