Fytofontana Gyntima čípky Forte + mycí pěna 150ml

  • Fytofontana Gyntima čípky Forte + mycí pěna 150ml
Cena
237 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 45 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

Fytofontána Gyntima Probiotica Forte vaginální čípky obsahují probiotické kultury (laktobacily a bifidobakterie), které chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi ve vaginální oblasti. Lactobacily potlačují množení hnilobných a plísňových kmenů včetně kvasinky Candida albicans. Složení je obohaceno o šalvějový extrakt, který má protizánětlivé, desinfekční a antimykotické účinky. Gyntimu Probiotica Forte vaginální čípky doporučujeme užívat v následujících případech: po užívání antibiotik, při výtoku při užívání antikoncepce, výtoku po návštěvě koupaliště, výtoku po sexuálním styku apod. Za účelem prevence je možné používat čípky dlouhodobě. Zvlášt účinné je podávání v období kojení a menopauzy. Doporučené používání: 1x denně nejlépe před spaním po večerní hygieně zavést jeden čípek hluboko do pochvy. Doba používání 10 dní. V případě preventivního používání se čípky aplikují pouze 2x týdně. Pokud problémy trvají i po několika dnech používání čípků, obraťte se na svého lékaře! Gyntima Intimní pěna je účinný, příjemný, osvěžující a jemný mycí prostředek s optimálním pH, vyvinutý speciálně pro intimní hygienu ženy. Pomáhá předcházet vaginálním infekcím. Díky optimálnímu složení z vybraných přírodních látek, především aloe vera, které má antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky, nepůsobí dráždivě na pokožku. Intimní pěna představuje pro pokožku vašeho těla dlouhotrvající svěžest a ochranu, a proto by neměla chybět při každodenní intimní hygieně ženy.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Fytofontana CZ s.r.o., Praha výrobní označení 8588003944412 24484 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Fytofontana Gyntima čípky Forte + mycí pěna 150ml, toto zboží je zařazeno v sekci zdravotnický prostředek, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 77 přidaných recenzí.Recenze Fytofontana Gyntima čípky Forte + mycí pěna 150ml

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v zdravotnický prostředek Fytofontana CZ s.r.o., Praha
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější zdravotnický prostředek.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
zdravotnický prostředek - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie zdravotnický prostředek:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte