Grafický 31 pásmový ekvalizér QTX CEQ231, 2 kanály

  • Grafický 31 pásmový ekvalizér QTX CEQ231, 2 kanály
Cena
3 899 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

QTX EQ-231 je ekvalizér pro profesionálnípoužití přiozvučováníakcí všeho druhu. 31 pásem umožňuje úplné přizpůsobení zvukového obrazu žánru a prostorovým podmínkám. Konstrukce zařízenívhodná k umístěnív 48 cm (19 racku je vyrobena z oceli a kvalitních ovládacích prvků, díky čemuž je vhodná pro profesionální použitía provozovánívíce osobami. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce QTX výrobní označení 5015972100462 10008605 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Grafický 31 pásmový ekvalizér QTX CEQ231, 2 kanály, toto zboží je zařazeno v sekci Ekvalizéry, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 71 přidaných recenzí.Recenze Grafický 31 pásmový ekvalizér QTX CEQ231, 2 kanály

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Ekvalizéry QTX
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Zvuková technika. nejlevnější Zvukový hardware. nejlevnější Ekvalizéry.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Ekvalizéry QTX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte