GS Extra Strong Multivitamin tbl 60+30 Vánoční balení

  • GS Extra Strong Multivitamin tbl 60+30 Vánoční balení
Cena
306 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 45 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

GS Extra Strong Multivitamin obsahuje zesílené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních složek, které mají pozitivní účinky na organismus. Activin je výtažek ze semen vinné révy, který obsahuje silné antioxidanty. Chrání srdce a cévy a působí proti volným radikálům. Echinacea podporuje imunitní systém organismu a vhodně doplňuje účinek vitaminu C a zinku.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Green-Swan Pharmaceuticals, Praha, Česká republika výrobní označení 8594032757701 24692 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s GS Extra Strong Multivitamin tbl 60+30 Vánoční balení, toto zboží je zařazeno v sekci doplňek stravy, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 78 přidaných recenzí.Recenze GS Extra Strong Multivitamin tbl 60+30 Vánoční balení

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v doplňek stravy Green-Swan Pharmaceuticals, Praha, Česká republika
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější doplňek stravy.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci DocSimon.cz

Hledáte kvalitní léčiva či kosmetiku od předních celosvětově znýmách výrobců? Zavítejte na DocSimon.cz, budete spokojeni s touto nabídkou. Zobrazte se si nabídku zboží doplňek stravy Green-Swan Pharmaceuticals, Praha, Česká republika, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt DocSimon.cz za výhodnou cenu.


DocSimon.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
doplňek stravy - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie doplňek stravy:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte