Hi-fi stereo zesilovač Skytronic AV-360, USB, SD, MP3, AUX,

  • Hi-fi stereo zesilovač Skytronic AV-360, USB, SD, MP3, AUX,
Cena
1 399 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Skytronic AV-360 je praktický hi-fi zesilovač s vynikajícími funkcemi ukrytými v kompaktní konstrukci s rozměry 16 x 5,4 x 12,5 cm. Zařízení má široké spektrum portů pro připojení různých druhů techniky. USB a SD vstupy umístěny na přední straně zařízení slouží pro přímé přehrávání hudby z USB klíčů a SD karet. Pomocí linkového vstupu na zadní straně můžete k zesilovači připojit počítač, CD či DVD přehrávač. Funkční spektrum uzavírá FM rádio, které můžete – stejně jako ostatní funkce – obsluhovat pomocí dálkového ovládání. Zařízení má výkon 80 W, což postačuje k ozvučování menších a středně velkých prostor. Díky svým kompaktním rozměrům a možnosti 12voltového provozu je zařízení ideální pro použití v stísněnějších podmínkách a na cestách. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Skytronic výrobní označení 8715693258028 10007362 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Hi-fi stereo zesilovač Skytronic AV-360, USB, SD, MP3, AUX,, toto zboží je zařazeno v sekci 2.0 stereo HiFi zesilovače, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 93 přidaných recenzí.Recenze Hi-fi stereo zesilovač Skytronic AV-360, USB, SD, MP3, AUX,

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v 2.0 stereo HiFi zesilovače Skytronic
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější HiFi komponenty. nejlevnější HiFi zesilovače. nejlevnější 2.0 stereo HiFi zesilovače.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží 2.0 stereo HiFi zesilovače Skytronic, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
2.0 stereo HiFi zesilovače - Zobrazit více
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte