Hi-fi zesilovač Auna AV2-CD508BT, stříbrný, AUX, bluetooth

  • Hi-fi zesilovač Auna AV2-CD508BT, stříbrný, AUX, bluetooth
Cena
2 699 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Auna AV2-CD508BT je sebevědomý hi-fi zesilovač s promyšlenými funkcemi a výkonnými komponenty. Porty zařízení jsou zaměřené na spolupráci se standardní domácí hi-fi technikou. Na přední straně se nachází AUX vstup na propojení s přenosnými audio zařízeními, jako jsou MP3 a CD přehrávače apod. Na zadní straně jsou zas umístěny tři cinch linkové vstupy pro zapojení radio receiveru, magnetofonu, CD přehrávače nebo jiné techniky. Pomocí cinch linkového výstupu je možné signál vést do dalších zařízení a díky bluetooth rozhraní je systém uzpůsoben pro bezdrátový streaming hudby ze smartphonů, tabletů a jiných bluetooth zařízení. Maximální výkon zařízení (600 W) je dostatečný na intenzivní ozvučení domácích prostor. Díky kvalitním komponentům má zesilovač dynamický a diferencovaný zvukový obraz s precizními basy a výškami. Navenek působí velmi elegantně, má redukovaný ovládací panel a přední desku z broušené oceli. Na obsluhu zařízení je k dispozici i dálkové ovládání. Dostupný v černé a stříbrné barvě. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Auna výrobní označení 4260322374845 10008978 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Hi-fi zesilovač Auna AV2-CD508BT, stříbrný, AUX, bluetooth, toto zboží je zařazeno v sekci 2.0 stereo HiFi zesilovače, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 112 přidaných recenzí.Recenze Hi-fi zesilovač Auna AV2-CD508BT, stříbrný, AUX, bluetooth

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v 2.0 stereo HiFi zesilovače Auna
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější HiFi komponenty. nejlevnější HiFi zesilovače. nejlevnější 2.0 stereo HiFi zesilovače.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží 2.0 stereo HiFi zesilovače Auna, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
2.0 stereo HiFi zesilovače - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie 2.0 stereo HiFi zesilovače:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte