Ibiza FC254, DJ a PA racková skříň, 2+5+4 výškové jednotky, rackový kufr

  • Ibiza FC254, DJ a PA racková skříň, 2+5+4 výškové jednotky, rackový kufr
Cena
2 399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Stabilní racková skříň pro organizaci a transport Vašeho přístrojového parku. Konstrukceracku se doporučuje především pro klasické CD Controllery/zesilovače/CDpřehrávače+ X-kombinaci. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Ibiza výrobní označení 5420047116307 10005384 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Ibiza FC254, DJ a PA racková skříň, 2+5+4 výškové jednotky, rackový kufr, toto zboží je zařazeno v sekci Kufry na zesilovače, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 57 přidaných recenzí.Recenze Ibiza FC254, DJ a PA racková skříň, 2+5+4 výškové jednotky, rackový kufr

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Kufry na zesilovače Ibiza
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Zvuková technika. nejlevnější Zesilovače. nejlevnější Kufry na zesilovače.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Kufry na zesilovače Ibiza, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte