iWhite 2 Sada pro bělení zubů 10x 0,8g

  • iWhite 2 Sada pro bělení zubů 10x 0,8g
Cena
599 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 45 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

Sada pro bělení zubů poskytuje okamžité bělení a aktivně odstraňuje skvrny. Díky unikátní technologii s vrstvou krystalizovaného vápníku poskytuje okamžitý a přirozený bělící efekt pouze v jednom kroku. Poskytuje zdroj vápníku, který posiluje vaše zuby. Sada obsahuje 10 předplněných aplikátorů připravených k použití. Pro okamžité výsledky a zuby bělejší až o 8 odstínů stačí tento přípravek pro domácí použití aplikovat pouze na 20 minut denně. Prostředek se používá 5 po sobě následujících dnů, pokud potřebujete výraznější výsledek nebo jednorázově kdykoli budete potřebovat. Aplikátory univerzální velikosti jsou předplněny aktivním gelem a jednotlivě baleny. Aplikátor je navržen tak, aby bělil zároveň přední i zadní stranu zubů.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Sylphar NV, Deurle, Belgie výrobní označení 5425012531321 24448 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s iWhite 2 Sada pro bělení zubů 10x 0,8g, toto zboží je zařazeno v sekci péče o chrup, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 67 přidaných recenzí.Recenze iWhite 2 Sada pro bělení zubů 10x 0,8g

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v péče o chrup Sylphar NV, Deurle, Belgie
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější péče o chrup.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci DocSimon.cz

Hledáte kvalitní léčiva či kosmetiku od předních celosvětově znýmách výrobců? Zavítejte na DocSimon.cz, budete spokojeni s touto nabídkou. Zobrazte se si nabídku zboží péče o chrup Sylphar NV, Deurle, Belgie, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt DocSimon.cz za výhodnou cenu.


DocSimon.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
péče o chrup - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie péče o chrup:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte