iWhite Bělící ústní voda 500ml

  • iWhite Bělící ústní voda 500ml
Cena
179 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 45 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

Třífázová bělící ústní voda. Ihned zářivější a bělejší zuby. Před užitím protřepejte, aby se aktivovali všechny tři účinné složky. 1. Fáze: Instant bělící voda obsahuje modré barvivo, které utvoří ultra tenký film na povrchu zubů. Modré barvivo mění způsob, ve kterém se světlo odráží na zubech, okamžitě dodává bělejší vzhled. 2. Fáze: Hexametafosfát odstraňuje a předchází zubnímu plaku. 3. Fáze: Aktivní bělení na bázi PAP pro každodenní použití. PAP je bělící technologie pro efektivní a hloubkové čištění zubů. Molekula PAP je 100% bezpečná pro zubní sklovinu i dásně, potlačuje růst bakterií v ústech a plaku nedá žádnou šanci. Výsledkem jsou jasnější a bělejší zuby. iWhite Instant obsahuje i další účinné složky, jako je například fluorid, který posiluje a remineralizuje zuby. Určeno pro dospělé a děti starší 12 let.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Sylphar NV, Deurle, Belgie výrobní označení 5425012531147 24434 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s iWhite Bělící ústní voda 500ml, toto zboží je zařazeno v sekci péče o chrup, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 102 přidaných recenzí.Recenze iWhite Bělící ústní voda 500ml

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v péče o chrup Sylphar NV, Deurle, Belgie
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější péče o chrup.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci DocSimon.cz

Hledáte kvalitní léčiva či kosmetiku od předních celosvětově znýmách výrobců? Zavítejte na DocSimon.cz, budete spokojeni s touto nabídkou. Zobrazte se si nabídku zboží péče o chrup Sylphar NV, Deurle, Belgie, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt DocSimon.cz za výhodnou cenu.


DocSimon.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
péče o chrup - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie péče o chrup:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte