Klarstein Bella Argentea, kuchyňský robot, 1200 W, 5 litrů

  • Klarstein Bella Argentea, kuchyňský robot, 1200 W, 5 litrů
Cena
2 599 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Kvalita jde ruku v ruce se šikovností. Proto je dobré mít vždy po ruce všestranného pomocníka. Kdo klade při přípravě jídel důraz na kvalitu, ten ví, jak důležité je mít tu správnou, spolehlivou mašinku – takovou je i kuchyňský robot Klarstein Bella Argentea. Připravíte s ním pokrmy podstatně rychleji, jednodušeji a přesně tak, jak se to od profesionálního kuchyňského pomocníka očekává. „Mnoha zákazníkům chutná obzvlášť cena!“ Výborné ohlasy na různých online platformách, skvělé výsledky testů a také spokojená videa zákazníků mluví za všechno. Kuchyňský robot Klarstein Bella Argentea nejen že dodrží, co slibuje, ale překročí i vaše očekávání. To vše za vynikající poměr ceny a výkonu. „Mít po svém boku skutečného profesionála mění vaření na zážitek.“ Přináší až 6 výkonnostních úrovní na každou příležitost. Hnětení, mixování, šlehání, míchání, promíchávání... Zkušený kuchař ví, že každý proces má svou vlastní rychlost a specifickou intenzitu. Proto je kuchyňský robot Klarstein Bella Argentea vybaven 6 různými rychlostmi a dělá přesně to, co má. „Kapacita až do 5 litrů, promíchá i 2 litry těsta.“ Celá miska má kapacitu 5 litrů a je vyrobena z ušlechtilé oceli. Můžete v ní připravovat těsto o objemu 2 litry. Design a rozmanitost barev se orientuje na funkce a zařízení najde své místo v moderních a mladých kuchyních, ve kterých se hodně vaří a žije. Dostupné barvy: Bella Rossa - červená Bella Argentea – stříbrná (produkt 10005314) Bella Nera – černá (produkt 10005315) Bella Morena – krémová (produkt 10008232) Bella Bianca – bílá (produkt 10008233) Bella Orangina – oranžová (produkt 10008234) ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Klarstein výrobní označení 4260275620181 10005314 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Klarstein Bella Argentea, kuchyňský robot, 1200 W, 5 litrů, toto zboží je zařazeno v sekci Kuchyňské roboty, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 57 přidaných recenzí.Recenze Klarstein Bella Argentea, kuchyňský robot, 1200 W, 5 litrů

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Kuchyňské roboty Klarstein
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Domácnost. nejlevnější Malé kuchyňské spotřebiče. nejlevnější Kuchyňské roboty.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Kuchyňské roboty Klarstein, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Kuchyňské roboty - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Kuchyňské roboty:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte