Klopový mikrofon Chord 171.855, skřipec

  • Klopový mikrofon Chord 171.855, skřipec
Cena
699 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Chrod 171.855 je cenově výhodný klopový mikrofon, který řečníkovi při vystupování dodá volnost a umožní přirozené pohybování. Tento bezdrátový mikrofon je dokonale optimalizován pro snímání lidského hlasu. Prosíme, všimněte si, že mikrofon dodáváme bez vysílače. Tento klopový mikrofon můžete použít například v kombinaci s headsetovým mikrofonem, který najdete v našem e-shopu pod číslem 10005829. Porty: 1x 3,5 mm jack (pomocí kabelu, šroubovací konektor) Optimalizovaný pro snímání řeči a zpěvu Včetně skřipce Kompatibilní s VHF a UHF vysílači 1x mikrofon Délka kabelu: 1 m Klopový mikrofon pro použití v kombinaci s VHF nebo UHF body packem. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Chord výrobní označení 5015972094990 10005851 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Klopový mikrofon Chord 171.855, skřipec, toto zboží je zařazeno v sekci Drátové mikrofony, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 59 přidaných recenzí.Recenze Klopový mikrofon Chord 171.855, skřipec

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Drátové mikrofony Chord
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Mikrofony. nejlevnější Drátové mikrofony.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Drátové mikrofony Chord, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Drátové mikrofony - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Drátové mikrofony:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte