LUHA Plody lesa cps 60

  • LUHA Plody lesa cps 60
Cena
276 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 45 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

Každý den musíme čelit špatnému ovzduší ve městě, éčkám v potravinách a stresu. Tyto vlivy mohou způsobit zdravotní problémy – střevní a žaludeční obtíže, obezitu, onemocnění srdce a další. Plody lesa pomohou tělu bojovat s těmito vlivy. Každá tobolka obsahuje tolik ovoce, že po něm i chutná. Obsažená Aronie je silný antioxidant. Černý rybíz podporuje vylučování vody z organizmu, napomáhá kontrole tělesné hmotnosti a hubnutí. Zajišťuje normální stav svalů a kloubů, také působí jako antioxidant. Pomáhá při stresu a námaze. Ostružina pomáhá vyrovnávat hladinu glukózy v krvi, podporuje normální funkci dýchacího systému a celkové osvěžení těla. Borůvka přispívá k normální činnosti kapilárních cév a žil, dále k normálnímu stavu žaludeční sliznice a sliznice tenkého střeva. Podporuje činnost cévní soustavy. Rakytník napomáhá přirozené obranyschopnosti a podporuje imunitní systém. Podporuje normální stav pokožky, trávení a činnost kardiovaskulárního systému.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Z našich luhů a hájů s.r.o., Nový Jičín, Česká republika výrobní označení 8594015703749 24445 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s LUHA Plody lesa cps 60, toto zboží je zařazeno v sekci doplňek stravy, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 68 přidaných recenzí.Recenze LUHA Plody lesa cps 60

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v doplňek stravy Z našich luhů a hájů s.r.o., Nový Jičín, Česká republika
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější doplňek stravy.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
doplňek stravy - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie doplňek stravy:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte