Malone JO-PW-65X22W, Pár PA reproduktorů 2 x 16 cm, 1200 W

  • Malone JO-PW-65X22W, Pár PA reproduktorů 2 x 16 cm, 1200 W
Cena
2 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Profesionální třípásmové PA reproduktory od firmy Malone . Díky jejich technickým vlastnostem můžete reproduktory Malone PW-65X22 využít opravdu kdekoliv (na svatbách, rockových koncertech apod.). Jejich mimořádná síla je v basech, které šíří nezkreslený a vyvážený zvuk. Reproduktory jsou vyrobeny z odolných, spolehlivých a osvědčených komponentů. Díky odolné konstrukci (ochranným rohům, filcovému potahu, ochranné mřížce) můžete reproduktory Malone PW-65X22 bez problémů používat i na pódiích. Vychytávka za velmi dobrou cenu.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Malone výrobní označení 4260236114452 10004794 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Malone JO-PW-65X22W, Pár PA reproduktorů 2 x 16 cm, 1200 W, toto zboží je zařazeno v sekci Pasivní reproduktory a reproboxy, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 95 přidaných recenzí.Recenze Malone JO-PW-65X22W, Pár PA reproduktorů 2 x 16 cm, 1200 W

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Pasivní reproduktory a reproboxy Malone
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Reproduktory. nejlevnější Pasivní reproduktory a reproboxy.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Pasivní reproduktory a reproboxy Malone, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Pasivní reproduktory a reproboxy - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Pasivní reproduktory a reproboxy:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte