Malone Kabelový most Cable Guard III, kabelová rampa, 90 x 7,5 x 50

  • Malone Kabelový most Cable Guard III, kabelová rampa, 90 x 7,5 x 50
Cena
3 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Cable GuardIII je praktický kabelový most k zajištění volně ležící kabeláže na místech se zvýšenou frekvencí pohybu. Kabelová rampa je zatížitelná až do hmotnosti 20 tun, a tak dokáže ochránit kabelové vedenína ulicích, festivalech apod. 3 oddělené65 mm kabelové kanály jsou snadno dostupnéa kryté víkem.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Malone výrobní označení 5015972098943 10005255 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Malone Kabelový most Cable Guard III, kabelová rampa, 90 x 7,5 x 50, toto zboží je zařazeno v sekci Kabelové přejezdy, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 54 přidaných recenzí.Recenze Malone Kabelový most Cable Guard III, kabelová rampa, 90 x 7,5 x 50

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Kabelové přejezdy Malone
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Zvuková technika. nejlevnější Kabelové přejezdy.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Kabelové přejezdy Malone, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Kabelové přejezdy - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Kabelové přejezdy:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte