Malone PW-18P-M,pasivní subwoofer, 1250 W, 46 cm (18 ")

  • Malone PW-18P-M,pasivní subwoofer, 1250 W, 46 cm (18 ")
Cena
7 599 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.11.2020
Doprava na tento produkt
od 399 Kč
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Malone PW-18P-M je osvědčený pasivní subwoofe r vhodný pro profesionální použití, který Vás osloví silným výkonem a vyváženým zvukovým obrazem. Své výkonnostní maximum dosahuje reproduktor při 2500 wattech. Pomocí nastavitelného crossoveru a fázového obratu je možné jeho zvukový obraz přizpůsobit žánru a prostorovým podmínkám. Na dolní straně reproduktoru se nachází 35mm hnízdo, které slouží k jeho umístění na stojanu. Zařízení je také vhodné pro vytváření 2úrovňových konstrukcí. Instalaci usnadňují praktické úchyty. Před vnějším poškozením je jemná technika chráněna pevnou konstrukcí. Malone PW-18P-M je vhodný pro ozvučování koncertů a jiných akcí pro až 550 osob.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Malone výrobní označení 4260236110911 10003839 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Malone PW-18P-M,pasivní subwoofer, 1250 W, 46 cm (18 "), toto zboží je zařazeno v sekci Pasivní subwoofery, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 112 přidaných recenzí.Recenze Malone PW-18P-M,pasivní subwoofer, 1250 W, 46 cm (18 ")

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Pasivní subwoofery Malone
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Zvuková technika. nejlevnější Subwoofery. nejlevnější Pasivní subwoofery.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Pasivní subwoofery Malone, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Pasivní subwoofery - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Pasivní subwoofery:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte