Mezikus plastový s nastavitelnou hloubkou pračky Superia

  • Mezikus plastový s nastavitelnou hloubkou pračky Superia
Cena
1 290 Kč
Dostupnost
26.12.2020
Doprava na tento produkt
od 99 Kč
Do e-shopu » E-beko.cz

Popis produktu

Mezikus plastový s nastavitelnou hloubkou pro pračky Beko Superia (WMY).pro pračka/sušička: 60/60cm , 60/54cm , 54/60cm , 54/54cm , 50/60cm , 50/54cm , 45/50cm... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce výrobní označení 8690842530029 1731 podle kterého jej snadno na e-shopu E-beko.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Mezikus plastový s nastavitelnou hloubkou pračky Superia, toto zboží je zařazeno v sekci Mezikusy pračka - sušička, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 98 přidaných recenzí.Recenze Mezikus plastový s nastavitelnou hloubkou pračky Superia

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Mezikusy pračka - sušička
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Elektro Beko. nejlevnější Bílé zboží. nejlevnější Velké spotřebiče. nejlevnější Příslušenství k velkým spotřebičům. nejlevnější Mezikusy pračka - sušička.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci E-beko.cz

BEKO patří mezi přední obchody se značkovou domácí elektronikou. Pokud navštívíte eshop e-beko.cz nemusí chodit na pobočku, a i přesto snadnou zakoupit domácí spotřebiče všeho druhu. Zobrazte se si nabídku zboží Mezikusy pračka - sušička , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt E-beko.cz za výhodnou cenu.


E-beko.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Mezikusy pračka - sušička - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Mezikusy pračka - sušička:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte