Narex EPR 30-20 řetězová pila

  • Narex EPR 30-20 řetězová pila
Cena
3 711 Kč
Dostupnost
05.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Narex EPR 30-20 řetězová pila Silná elektrická řetězová pila s délkou vodicí lišty 300 mm a výkonem 2000 W. pro řezání palivového dřeva, údržbu zahrady a práce kolem domu silný motor o jmenovitém příkonu 2 000 W doběhová brzda řetězu pro bezpečnou práci brzda řetězu při zpětném vrhu automatické mazání řetězu výměna a napínání řetězu bez použití nástrojů omezení rozběhového proudu pro šetrné uvedení stroje do provozu a pozvolný náběh do pracovních otáček pevný ozubený doraz pro bezpečnou oporu pily o řezaný materiál olejoznak pro kontrolu stavu oleje v nádržce Součástí dodávky je: vodicí lišta řetěz ochranný kryt lišty Technické parametry: jmenovitý příkon: 2 000 W délka vodicí lišty: 300 mm rychlost řetězu: 12 m/s rozteč řetězu: 3/8" tloušťka vodicího článku: 1,3 mm mazání řetězu / olej. Nádržka: auto / 0,2 l hmotnost (bez lišty a řetězu): 4,2 kg Dokumenty ke stažení: Návod k použití pro EPR 30-20; EPR 35-20; EPR 40-20 Seznam náhradních dílů: EPR 30-20... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Narex výrobní označení 64883 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Narex EPR 30-20 řetězová pila, toto zboží je zařazeno v sekci Pily řetězové, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 109 přidaných recenzí.Recenze Narex EPR 30-20 řetězová pila

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Pily řetězové Narex
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Elektrické nářadí. nejlevnější Pily elektrické. nejlevnější Pily řetězové.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Pily řetězové - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Pily řetězové:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte