Nástěnný LCD držák "Auna PLB-2N", HDMI kabel, v černé barvě

  • Nástěnný LCD držák "Auna PLB-2N", HDMI kabel, v černé barvě
Cena
799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

LCDnástěnný držák je optimální řešení pro upevnění Vašeho LCD televizoru domístností s proměnlivými světelnými podmínkami a potřebou flexibilníhopolohování Vašeho televizoru. LCD nástěnný držák pokrývá skoro všechny VESA odstupy děr: 75 x 75 mm, 100 x100 mm, 200 x 100 mm, 200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 600 x 200 mm, 600 x 400 mm.Nosnost až 75 kg. Nástěnný držák je dodáván s kompletním montážním materiálem (úchyt do betonu,šrouby, atd.). K dodávanému držáku obdržíte 3 v 1 vodováhu, která Vám pomůžepři umístění na stěnu.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Auna výrobní označení 4260275620556 10005412 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Nástěnný LCD držák "Auna PLB-2N", HDMI kabel, v černé barvě, toto zboží je zařazeno v sekci TV nástěnné držáky, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 68 přidaných recenzí.Recenze Nástěnný LCD držák "Auna PLB-2N", HDMI kabel, v černé barvě

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v TV nástěnné držáky Auna
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější Projekční technika. nejlevnější TV držáky a nábytek. nejlevnější TV nástěnné držáky.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží TV nástěnné držáky Auna, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie TV nástěnné držáky:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte