OneConcept Disco Ball, 7 W, světelný efekt, stříbrný

  • OneConcept Disco Ball, 7 W, světelný efekt, stříbrný
Cena
1 099 Kč
Dostupnost
(Skladem) 03.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

OneConcept Disco Ball jepárty efekt, který dodá oslavám veselou atmosféru. Na jeho provoz není nutná žádná instalace. Stačí jej zapojit do zásuvky a zapnout. Disco Ball se začne okamžitě kroutit a vytvářet barvené paprsky. Srdcem zařízení je 7 W žárovka, která dokáže adekvátně osvětlit menší prostory. 46 čoček ukrytých v kouli zajišťuje, že světlo vyzařuje do různých stran, díkyčemuž pestré paprsky červené, zelené, modré, oranžové barvy bez problémůzaplaví celé okolí. Disco Ball není hlučná, a tak je vhodná i pro použití na místech, kde hraje jentišší hudba. Při delším provozu si vůbec nebudete muset dělat starosti s napájením. Díky 9 W příkonu je zařízení velmi úsporné. 16 cm průměr konstrukce umožňuje zařízení umístit i tam, kde je opravdu málomísta. A to nemluvíme jen o párty, ale také o všech akcích, které chcete rozveselitpříjemným světlem koule Disco Ball.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce OneConcept výrobní označení 4260353852305 10010568 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s OneConcept Disco Ball, 7 W, světelný efekt, stříbrný, toto zboží je zařazeno v sekci Zrcadlové disco koule, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 105 přidaných recenzí.Recenze OneConcept Disco Ball, 7 W, světelný efekt, stříbrný

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Zrcadlové disco koule OneConcept
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Světelná technika. nejlevnější Dekorační efekty. nejlevnější Zrcadlové disco koule.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Zrcadlové disco koule OneConcept, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie Zrcadlové disco koule:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte