OneConcept Meatmaster, bluetooth 4.0, teploměr na pečení a grilování, senzor

  • OneConcept Meatmaster, bluetooth 4.0, teploměr na pečení a grilování, senzor
Cena
809 Kč
Dostupnost
(Skladem) 07.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Zařízení Meatmaster od společnosti oneConcept je nepostradatelný pomocník při grilování - alespoň pokud máte v plánu grilovat více než klobásky. Překvapte své barbecue hosty šťavnatým grilovaným steakem z grilu, ať už krájeným nebo v celku. Budou ohromeni. Aby se to podařilo, je důležité, aby byla teplota stále pod dohledem. Právě zde neocenitelně pomůže grilovací teploměr Meatmaster. Přibližně 15 cm dlouhý teplotní snímač je umístěn v pečeném mase tak, že špička spočívá v jádře a monitoruje teplotu během procesu pečení. Kabel sondy dlouhý 1 m zajišťuje, že měřicí hrot může zůstat v mase, zatímco bluetooth vysílací jednotka přenáší v bezpečné vzdálenosti od ohně a tepla teplotu přímo do smartphonu nebo tabletu. To umožní vzdálit se během přípravy jídla od grilu, protože alarm automaticky upozorní na změnu teploty. Odpovídající aplikace, která má připravené základní teploty pro nejrozmanitější druhy pečení (rare, medium nebo well done), je poskytnuta společností oneConcept ke stažení. Aplikace umožňuje připojení s více grilovacími teploměry, stejně tak i několik smartphonů pro sledování údajů o teplotě z jednoho zařízení Meatmaster. Zvlášť užitečný je velký teplotní rozsah, který nabízí zařízení Meatmaster od společnosti oneConcept. Můžete měřit přesně od -50°C do 300°C. Takto lze sledovat velmi horký i vařící olej i teplotu chladničky na víno. Dokonalá regulace teploty je velmi důležitá pro recepty pomalého vaření. Samozřejmě lze také zařízení Meatmaster použít na zkoušku teploty při pečení a vaření. Dostupné barvy: stříbrná/dřevo přední část , bílá/modrá přední část (10027582), bílá/stříbrná přední část (10027583). Všimněte si prosím, že pro použití bluetooth grilovacího teploměru je třeba odpovídající koncové zařízení jako smartphone nebo tablet. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce OneConcept výrobní označení 4260395864267 10027581 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s OneConcept Meatmaster, bluetooth 4.0, teploměr na pečení a grilování, senzor, toto zboží je zařazeno v sekci Elektrické grily, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 84 přidaných recenzí.Recenze OneConcept Meatmaster, bluetooth 4.0, teploměr na pečení a grilování, senzor

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Elektrické grily OneConcept
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Domácnost. nejlevnější Malé kuchyňské spotřebiče. nejlevnější Elektrické grily.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Elektrické grily OneConcept, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Elektrické grily - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Elektrické grily:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte