OneConcept V-12 stereo systém, MP3 CD, USB, SD, AUX, modrý

  • OneConcept V-12 stereo systém, MP3 CD, USB, SD, AUX, modrý
Cena
1 599 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.02.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

OneConcept V-12 ještíhlý stereo systém, jehož funkční využití se soustřeďuje na současnépožadavky uživatelů. V moderním světě médií, osloví stereo systém OneConcept zejména 3 vstupnímimožnostmi pro mobilní audio zařízení. USB a SD sloty, dostupné na přednístraně, plynule komunikují s USB a SD paměťovými médii, jako jsou USB klíče,USB MP3 přehrávače a SD karty. Přes jack vstup zařízení OneConcept komunikuje snejrůznějšími typy externích audio zařízeními (laptopy, smartphony nebokazetovými přehrávači). V centru zařízení OneConcept V-12 je vertikálně integrovaný MP3 CD přehrávač. Repertoárzařízení je ukončen FM/AM rádiem. Kromě těchto základních funkcí se zařízení integrovanými hodinami s alarmemuchází o umístění v ložnicích nebo pro použití jako kuchyňské hodiny. Díky vertikálnímu vestavěnému CD MP3 přehrávači lze zařízení OneConcept V-12namontovat na zeď. To umožňuje, aby zařízení bylo úsporně a elegantněnamontováno k LCD televizoru. Stručně řečeno: Stereo systém pro modernídomácnosti.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce OneConcept výrobní označení 4260322377587 10009512 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s OneConcept V-12 stereo systém, MP3 CD, USB, SD, AUX, modrý, toto zboží je zařazeno v sekci HiFi systémy s CD, MP3 a USB, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 86 přidaných recenzí.Recenze OneConcept V-12 stereo systém, MP3 CD, USB, SD, AUX, modrý

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v HiFi systémy s CD, MP3 a USB OneConcept
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější HiFi a TV. nejlevnější HiFi a Mikrosystémy. nejlevnější HiFi systémy s CD, MP3 a USB.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží HiFi systémy s CD, MP3 a USB OneConcept, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
HiFi systémy s CD, MP3 a USB - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie HiFi systémy s CD, MP3 a USB:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte