Philips Avent odsávačka Natural manuální SCF330/20

  • Philips Avent odsávačka Natural manuální SCF330/20
Cena
829 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 45 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

AVENT NATURAL manuální odsávačka mateřského mléka bez BPA s jemnou masážní vložkou. Jedinečná patentovaná aktivní masážní vložka pomáhá stimulovat přirozené odsávaní. Jemný podtlak, který napodobuje sání dítěte jako při kojení, umožňuje odsát více mléka než běžnou nemocniční dvojitou elektrickou odsávačkou mateřského mléka. Narozdíl od jiných odsávaček se nemusíte předklánět, aby se dostalo veškeré mléko do lahve. AVENT NATURAL manuální odsávačka mateřského mléka bez BPA v balení obsahuje AVENT NATURAL kojenecká lahvička, AVENT dudlík NATURAL 1 otvor 2ks a AVENT těsnící víčka na láhev 1ks. AVENT NATURAL kojenecká lahvička využívá dvouventilový antikolikový ventil, který pracuje s přirozeným reflexem krmení dítěte a podporuje zdravé aktivní krmení. Miminko si samo kontroluje průtok mléka, snižuje se tak riziko zvracení a přejedení. Ventil také udržuje vzduch mimo bříško dítěte. Snižuje možnost vzniku koliky. Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu, široké hrdlo snadné čištění. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévaní obsahu lahvičky. Upozornění: Láhev neobsahuje BPA (Bisphenol A). AVENT dudlík NATURAL : silikonový dudlík Avent má unikátní patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch proudí do lahvičky a ne do žaludku vašeho dítěte. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním. Široký tvar měkkého dudlíku nutí vaše dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat při tom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s Aventem snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky. Extra měkký novorozenecký - 1 otvor. AVENT těsnící víčka : víčko přemění kojeneckou lahvičku v dokonale utěsněný zásobník na mléko a dětskou stravu.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Avent, Suffolk, Velká Británie výrobní označení 8710103565772 17948 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Philips Avent odsávačka Natural manuální SCF330/20, toto zboží je zařazeno v sekci Odsávačky, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 75 přidaných recenzí.Recenze Philips Avent odsávačka Natural manuální SCF330/20

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Odsávačky Avent, Suffolk, Velká Británie
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Kojenecké potřeby. nejlevnější Odsávačky.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Odsávačky - Zobrazit více
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte