QTX Crossover efekt Citronic CX34, 2/3/4 kanály, frekvenční výhybka

  • QTX Crossover efekt Citronic CX34, 2/3/4 kanály, frekvenční výhybka
Cena
2 699 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Electronic-star.cz

Popis produktu

Crossover efekt QTXCX34, velký bratr zařízení CX23, slouží k rozdělování frekvencí do 3 stereonebo 4 mono kanálů, díky čemuž umožňuje přenos optimálních frekvencí nezávislena basech, středech či výškách. ... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce QTX výrobní označení 5015972100516 10008606 podle kterého jej snadno na e-shopu Electronic-star.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s QTX Crossover efekt Citronic CX34, 2/3/4 kanály, frekvenční výhybka, toto zboží je zařazeno v sekci Frekvenčné výhybky, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 105 přidaných recenzí.Recenze QTX Crossover efekt Citronic CX34, 2/3/4 kanály, frekvenční výhybka

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Frekvenčné výhybky QTX
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Domácí spotřebiče. nejlevnější Ozvučení. nejlevnější Zvuková technika. nejlevnější Zvukový hardware. nejlevnější Frekvenčné výhybky.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Electronic-star.cz

V obchodě Electronic-star.cz najdete nepřeberné množství elektroniky, prémiového elektro vybavení a další značkový sortiment. Zobrazte se si nabídku zboží Frekvenčné výhybky QTX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Electronic-star.cz za výhodnou cenu.


Electronic-star.cz
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie Frekvenčné výhybky:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte