Roland Kiyola KF-10-KW

  • Roland Kiyola KF-10-KW
Cena
118 469 Kč
Dostupnost
23.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Music City

Popis produktu

Digitální piano, 88 kláves, klaviatura: PHA-50, zvukový generátor: SuperNATURAL Piano Modeling, polyfonie: nekonečná u Grand Piano zvuků (u ostatních zvuků: 384 hlasů), 6 piano zvuků + 265 zvuků (včetně 8 bicích sad + 1 SFX sada), efekty (Ambience, Brilliance), pedály (Damper, Soft, Sostenuto), Bluetooth, USB, integrovaný ozvučovací systém 2x30 W, stolička, barva: Walnut... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Roland výrobní označení 4957054508074 AM0207195 podle kterého jej snadno na e-shopu Music City vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Roland Kiyola KF-10-KW, toto zboží je zařazeno v sekci Digitální piana, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 114 přidaných recenzí.Recenze Roland Kiyola KF-10-KW

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Digitální piana Roland
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hudební nástroje. nejlevnější Ráj pro hudebníky. nejlevnější Hobby. nejlevnější Hudební nástroje. nejlevnější Klávesové nástroje. nejlevnější Digitální piana.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci Music-City.cz

Pokud jste milovníky hudby přijde vám music-city.cz vhod. Jedná se o internetový obchod s nahrávací technikou a hudebními nástroji, včetně potřeb pro muzikanty. Zobrazte se si nabídku zboží Digitální piana Roland, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Music City za výhodnou cenu.


Music City
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Digitální piana - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Digitální piana:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte