Rostex Real/S rozetové dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Cr Nerez

  • Rostex Real/S rozetové dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Cr Nerez
Cena
960 Kč
Dostupnost
11.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do e-shopu » Kutil

Popis produktu

Rostex Real/S rozetové dveřní kování dveřní kování vhodné pro dveře tloušťky 38-52 mm kování má skryté spojovací součásti (vruty) Varianta: klika-klika klika-knoflík WC   Provedení: pro obyčejný klíč pro vložku WC   Povrchová úprava: Cr - nerez Ti   Dokumenty ke stažení Výkres Popis povrchových úprav... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce Rostex výrobní označení 88862 podle kterého jej snadno na e-shopu Kutil vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Rostex Real/S rozetové dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Cr Nerez, toto zboží je zařazeno v sekci Interiérové kování rozetové, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 76 přidaných recenzí.Recenze Rostex Real/S rozetové dveřní kování - klika - knoflík pro vložku Cr Nerez

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Interiérové kování rozetové Rostex
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hobby market. nejlevnější Železářství. nejlevnější Zámky a kování. nejlevnější Dveřní kování. nejlevnější Interiérové kování rozetové.
Toto zboží nabízí prodejce:

O prodejci kutil.cz

Rádi kutíte? Kutil.cz je vhodným internetovým obchodem pro všechny správné kutily. Na eshopu objevíte ruční nářadí, hobby potřeby, potřeby ze železářství, potřeby pro dílnu či zahradu. Zobrazte se si nabídku zboží Interiérové kování rozetové Rostex, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Kutil za výhodnou cenu.


Kutil
Zajímavé související produkty:

Uživatelé často také hledají:
Interiérové kování rozetové - Zobrazit více
Více zboží z této kategorie Interiérové kování rozetové:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte