Royal Canin VD Cat Dry Urinary S/O High Dilution 7 kg

  • Royal Canin VD Cat Dry Urinary S/O High Dilution 7 kg
Cena
1 150 Kč
Dostupnost
ihned
Doprava na tento produkt
od 39 Kč
Do e-shopu » DocSimon.cz

Popis produktu

Royal Canin VD Feline Urinary High Dilution - je kompletní dietní krmivo pro kočky. Obsah látek podporujících kyselost moči a nízký obsah hořčíku ji činí vhodnou pro rozpouštění struvitových kamenů a pro snížení rizika jejich opětovného výskytu. Její složení také napomáhá při léčbě onemocnění dolních močových cest. Urinary S/O High Dilution Feline účinně působí na rozpouštění struvitových kamenů. Napomáhá zředění moči, což znamená nižší koncentraci struvitu a oxalátu vápenatého v moči. Díky většímu objemu moči také dochází k pravidelnému vymývání močového měchýře. V nenasycené moči nemohou růst močové krystaly. Takové prostředí tudíž brání vzniku struvitových nebo oxalátových krystalů. Množství glykosaminoglykanů (GAG), které se běžně vyskytují na zdravé sliznici močového měchýře, se při idiopatické cystitidě snižuje. Toto snížení, které má za následek zvýšenou propustnost močového měchýře pro bakterie, toxiny a ionty, způsobuje zánět močového měchýře a stimuluje citlivé receptory bolesti.... Zobrazit celý popis produktu >>>


Tento výrobek má od výrobce výrobní označení 3182550747370 6085 podle kterého jej snadno na e-shopu DocSimon.cz vyhledáte. Přečtěte si podrobně vlastnosti a všechny parametry. Na stránkách si můžete přečíst zkušenosti s Royal Canin VD Cat Dry Urinary S/O High Dilution 7 kg, toto zboží je zařazeno v sekci Krmivo a vitamíny pro kočky, kde můžete naleznout podobné produkty.

Nejste si jsiti cenou? Mrkněte na nejlepší ceny. Podívat se top ceny na Heurece
Hodnocení výrobku

Zboží má průměrné hodnocení 5 z celkem 113 přidaných recenzí.Recenze Royal Canin VD Cat Dry Urinary S/O High Dilution 7 kg

Zákaznice Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy hezky zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Zákazník Marek
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se podle recenzí na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem spokojen.
Nakupoval: v Krmivo a vitamíny pro kočky
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Lékárna. nejlevnější Online lékárna. nejlevnější Hobby. nejlevnější Chovatelství. nejlevnější Pro kočky. nejlevnější Krmivo a vitamíny pro kočky.
Toto zboží nabízí prodejce:
Zajímavé související produkty:
Více zboží z této kategorie Krmivo a vitamíny pro kočky:
Nepřehlédněte
Nepřehlédněte